8 Mart 2011 Salı

Building Projesi (Bloggers & Designers) Final!


Geçtiğimiz akşam, Building'te Bloggers&Designers projemizi sonlandırmak için toplandık. Bloggerlar kendileri için tasarlanan kıyafetleri giydiler, bir bir salındılar :)

Projenin nasıl başladığını burada heyecanla yazmıştım. 
Party'den önceki gün fotoğraflarımız çekildi. Makyaj kısmını ise sevgili Nur Toktay yaptı. Çok eğlenceli bu hatunla tanışmaktan pek keyif aldım doğrusu :) Üstelik makyaj tutmayan yüzümi özellikle de bir gözüm varken, gün boyu -hiç akmadan- yüzümde durmasını sağladığı için Nur'a ve Max Factor'a teşekkürler! :)Akşam tüm bloggerlar ve designerlar toplanıp, bu güzel projenin keyfini çıkardık.
Kıyafet ve ayakkabılarımın tasarımcısı Nazlı Ceylan, şehir dışında olduğundan katılamadı ama bu iki güzel çantamın tasarımcısı Berra Yurtman ile çekimde ve partide çok eğlendik :)


Biliyoruz ki, ülkemizde tarih, antik kentler pek de önem teşkil etmiyor. Bu yüzden biraz da olsa sesimizi çıkaralım dedik ve çoktan sular altına bırakılan Allianoi için son bir çığlık attık!! Sırada 'Dokunmayın Hasanıma' var.. Ve pek tabi Bloguma Dokunma!


Veee toplu fotoğraf,Bu pek şahane proje için, Bahar'cığımıza, Cindrella'mıza ve çalışkan serçe Serap'a kocaman teşekkürler :)
Fotoğraflar: Emin Yüksel, Video: Harun Roon Işık, Makyaj: Nur Toktay, Max Factor

Projeye ait tüm fotoğraf ve bilgilere buradan ulaşabilirsiniz:
http://www.facebook.com/BUILDING/

2 yorum:

Adsız dedi ki...

ne kadar güzel kareler çokta güzel eğlenmişsiniz..taktığın çantanın tasarımı çok güzel. sevgiler..

Bilun ŞEN dedi ki...

Çok kocaman teşekkürler :)