19 Haziran 2010 Cumartesi

Bebek Şenliği


12 Haziran Cumartesi günü sevgili Dimple'cım ile birlikte 'iki sakar' olarak yollara koyulduk :) Zorlu mücadeleler ve engelli parkurları aşıp, Bebek Parkı'ndan gelen müziği duyduğumuzda 2 saat süren yolculuğumuzun bitmiş olduğunu anladık :)Evet, sonunda zorlu mücadelemiz bitmişti :)
Billur'u ararken, Bige Ökten'in standında bizim kızları gördük :) İki şeker çanta kaptık :)
Nurdan ve Seda'dan bize poz vermelerini istedik :)


Doğru Billur'un yanına koştuk, bonibonları sevdik :) Tabi, Billur'u da sevdik :) Sonra, benim düşünceli arkadaşım, Billur'a broş yapmış, onu hediye etti.
Bonibonlara zaten hayrandık, yenilerle birlikte hayranlık katsayımız arttı :) Ben bir tane kaptım hemen.. Ama karar vermek o kadar zor ki.. :) Hepsi şahane!! 


İşte benim kaptığım kolye :)


Billur'la aynı standı paylaşan Zeynep Ökmen cicileri de harikaydı.. Sevgili Zeynep'le ilgili güzel haberi aldıktan sonra bir de fotoğraflarını çekti Dimple'cım :)


Sonra Koray'ın yanına gittik, Günseli Türkay'ın yeni cicilerine göz gezdirdik. Süper ayakkabılarına harika çantalar eklemiş. Ama ben o ayakkabılardan istiyorum yaaa :))Nesrin Dugan ve Bugga ile tanışıp, kaynaştık; çok tatlılardı, tasarımları mutlaka görülmeli!

 Tatlı arkadaşım..

Ve ikimiz :) Bebek Şenliği hatırası :)


O günü bir de Dimple'dan okuyun :)
Fotoğraflar, Dimple'dan.. :)

10 yorum:

*STYLEBOOM* dedi ki...

her yere 5 dk arayla giden 2 insan karsilasamiyormus:)))

MODENİSE dedi ki...

Canım benim ya o yüzün hep böyle gülsün inşallah! bi de çok geçmiş olsun twitterdan okuyup cevap vermedim sıkma sen canını nazardır o nazar:(

Antigone dedi ki...

enerjiniz ekrandan taşıyor, süpersiniz canım ;D

Bilun ŞEN dedi ki...

* STYLEBOOM,
Ay hakikaten canım ya, karşılaşamadık o gün :(

** MODENISE,
Canım benimmm, temiz kalpli arkadaşım çok teşekkürler :) İnşallah geçecek bu da.. Öptüm çok..

*** ANTIGONE,
Sağol canım :) Pek heyecanlıydık o gün :)

atolye nott dedi ki...

bende bebekteydim,seninle karşılaşıp tanışmayı çok isterdim.
fotolarda süper çıkmışsınız :)

atolye nott dedi ki...

bu arada şimdi farkettim en üstteki fotoda biz varız:)hahah çok şaşırdım o kadar insan seli arasında bir blogger ailesini yakalamışsın.siyah tişorlu arkasında yelken deseni olan aşkım kocacim, kareli gömlekli babam, ben önde kızımla olduğumdan ve eğildiğimden çıkmamışım.arkadaki sarı saçlı beyaz tişortlu da kuzenim :)
öptüm seni

Bilun ŞEN dedi ki...

Ay inanmıyorum :) Keşke karşılaşabilseydik :) Aynı yerden, belki de yanyana geçtik farkında olmadan :) Öptüm ben de çok..

Koray Caner dedi ki...

Bilun'cum böyle bir fotoğrafımı yayınladığın için normalde çemkirmem lazım ancak Eda'nın koyduğu fotodan sonra (Ezel pozu olan, Ayşegül'ün evindeki hani) hiç bir fotom için "kötü" diyemiyorum :)

Bilun ŞEN dedi ki...

Sen her halinle yakışıklısın canım benim :)

Dimple dedi ki...

benim cici arkadaşım tatilden döndüm henüz gördüm postunu öpüyorum kocaman:)